Kampanyalı Ürünler

Sarf Malzeme

Sarf Malzeme

 

Neden Orijinal Sarf Malzeme?

Fotokopi makinası ve yazıcı ürünleri kullanım süreçlerinde servis hizmeti gerektiren ofis ekipmanları olup, doğru kullanım şartları altında uzun süre hizmet verebilir.

Fotokopi makinası ve yazıcı ürünlerinde mutlaka orijinal sarf malzemesi ve yedek parça kullanılmalıdır. Fotokopi makinası ve yazıcı ürünlerine üretim sürecinde monte edilen elektronik algılayıcılar; orijinal malzemelerin fiziksel ve kimyasal karakteristiklerine göre;  ana kontrol birimlerine sürekli referans değerler gönderirler. Fotokopi makinası ve yazıcı ürünleri bu değerlere göre gereken miktar kadar sarf malzeme tüketimi ve gerekli ayarlamaları yapar. Bu aşamada kullanılacak orijinal olmayan yedek parça ve sarf malzemeler, belirsiz özelliklerinden ötürü, fotokopi makinası ve yazıcı ürünleri algılayıcılarına uyum sağlayamazlar. Sarf malzemesi kullanım miktarı düzensiz olur. Uyumsuz sarf malzemesi ve yedek parça kullanımı nedeni ile fotokopi makinası ve yazıcı ürünlerinin ömürlü parçalarının değişim zamanı kısalacak, kısa zamanda pahalı onarım faturaları olarak karşınıza çıkacaktır.

Orijinal Sarf ve Yedek Parça ile

  • Fotokopi makinası ve yazıcı ürününüzde büyük zaman ve para kaybına sebep olmazsınız.
  • Fotokopi makinası ve yazıcı ürününüzün çok önemli hayati parçalarına zarar vermez, zamanından önce aşınmalarını önlersiniz.
  • İlk günkü kopya kalitenizi düşürmezsiniz.
  • Arıza frekanslarını azaltıp, önemli çalışmalarınız sırasında olumsuzluklar yaşamazsınız.
  • En az birim kopya maliyetini elde edersiniz.
  • Garanti kapsamından çıkmamış olursunuz.
  • Orijinal olmayan diğer yan ürünlerin fiyat olarak avantaj gibi görülen cazibesini pahalı onarım masraflarına dönüştürmezsiniz.

Fotokopi makinası ve yazıcı ürünlerinize sadece yetkili ve eğitimli teknik servis elemanlarının müdahale etmesine izin verin. Unutmayın, eğitimsiz tamirciler fotokopi makinası ve yazıcı ürününüzde giderilmesi güç ve pahalı zararlar verebilir. Orijinal sarf ve yedek parçaları Can Ofis Büro Makinalarından temin edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Can Ofis Büro Makinaları Kyocera Bursa Bilecik Bölge Bayii © 2019
Altyapı: OpenCart-TR